język: PolskiEnglish
Promocja! WODÓR JAKO PALIWO :: 30,28 zł ::.
Wyszukiwarka (odnaleziono: 3) nowe wyszukiwanie
Sortuj według :
Strona :1 / 1
MOTORYZACJA ILUSTROWANA ENCYKLOPEDIA
Cena :14,99 zł13,30 zł

MOTORYZACJA ILUSTROWANA ENCYKLOPEDIA

Motoryzacja encyklopedia ilustrowana pozwoli poznać najpopularniejsze pojazdy. Książka ta to ilustrowana encyklopedia która ukazuje świat samochodów, motocykli i quadów. Jeśli szukasz ładnie wydanego albumu jako prezent dla osoby interesującej się motoryzacją to może być ciekawa propozycja.

Wydawnictwo: FENIX

FASCYNUJĄCA MOTORYZACJA
Produkt archiwalny

FASCYNUJĄCA MOTORYZACJA

FASCYNUJĄCA MOTORYZACJA.Ta niezwykle obszerna książka poprowadzi przez długie dzieje motoryzacji. Dzięki niej będzie wiadomo jak przebiegał postęp w tej dziedzinie technologii, spotkamy się z niesamowitymi modelami pojazdów, zarówno samochodami, motocyklami jak i quadami. Wydanie to za sprawą ogromnej liczby profesjonalnych zdjęć zaprezentuje modele, które wspominasz z sentymentem, a których niestety nie ujrzysz już na ulicach, jak również te najnowsze, rzadko spotykane na drogach, a częściej..

Wydawnictwo: FENIX

MOTORYZACJA W POLSCE - HISTORIA
Produkt archiwalny

MOTORYZACJA W POLSCE - HISTORIA

MOTORYZACJA W POLSCE - HISTORIA - Polska motoryzacja ma już 100 lat. Warto poznać więc dzieje utalentowanych konstruktorów i niezwykłych modeli samochodów, a także losy legendarnych kierowców startujących w najbardziej prestiżowych rajdach krajowych i zagranicznych. W albumie pokazane zostały samochody osobowe, ciężarowe, wojskowe, autobusy i motocykle. Osobne miejsce zostało poświęcone legendarnym markom, taki jak Syrena, Polski Fiat czy Warszawa.

Wydawnictwo: FENIX

Strona :1 / 1